DERSLER

Aerobic Power

Basit aerobic basic adımlarını kullanarak karaografi ile yapılan  yüksek tempolu eğlenceli bir yağ yakım antremanıdır.Dersin son 10 dakikası çok eğlenceli karın egzersizleri ile birlikte sonlandırılır.

Free Combat

Kardiyovasküler özelliği en yüksek egzersizdir. Tekme ve yumrukları aerobik hareketleri ile birleştirilerek yapılan, kondisyonun geliştiği koreografi içerikli eğlenceli bir derstir. Bu dersle beraber hem kondisyonunuzu artırıp fiziksel uygunluk düzeyinizi yükseltirken hemde fazla kilolarınızdan eğlenceli koreografiler sayesinde kurtulabileceksiniz.

Tae Bo

Tae bo egzersizleri vücudun tüm kaslarının tonlama tanımlamasında etkilidir. Aynı zamanda kişinin dengesini, esnekliğini, hareket koordinasyonu ve kadiyovasküler sisteme faydaları vadır.Kadiovasküler faydaları, yüksek enerji eklenen dans egzersizlerin bir sonucudur. Bir saat boyunca yapılan Tae bo egzersizleri ile 500 – 800 kalori yakarsınız.

Body Pump

Toplu halde ve müzik eşliğinde yapılan egzersiz programıdır. Belli aralıklarla yeni sürümleri çıkar, temel olarak ağırlık çalışmasına odaklanır.

Tango

Günümüzde tango, sadece belli bir kesimin tercih ettiği bir dans türü olarak benimsense de aslında tangonun ortaya çıkış öyküsü sıradan ve acılı insanlara kadar uzanıyor.

Total Body

Dumbel’lar kullanılarak vücudun üst kısımlarının çalıştırıldığı, daha sonra karın, kalça, basen bel bölgelerini kapsayan yer hareketleriyle devam eden, sıkılaşmaya ve yağ yakımına yönelik bir derstir. Vücuttaki tüm kas gruplarının kombine şekilde çalıştırıldığı bu derste, sıkı kuvvet egzersizleriyle yüksek efor sarf edecek ve fit bir görünüme sahip olacaksınız.

Cx-Worx

CXWORX, 30 dakikada sıkı karın, kalça ve bacak kasları vadediyor.

Core&Stretching

Crunch

Body Combat

BodyCombat is the empowering cardio workout where you are totally unleashed. This fiercely energetic program is inspired by mixed martial arts and draws from a wide array of disciplines such as karate, boxing, taekwondo, tai chi and muay thai.

Read More

12